Gabinet

Jeżeli lubisz intymną atmosferę, fachową i kompetentną obsługę popartą ponad dwudziestoletnią praktyką, przyjdź do nas. W naszym gabinecie uzyskasz pomoc we wszystkich podstawowych problemach zdrowia uzębienia oraz całej jamy ustnej. Jeżeli dni i godziny przyjęć kolidują z Twoją pracą, istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na wizytę w innym terminie. Każdy pacjent jest po wstępnym badaniu objęty indywidualnym planem leczenia dostosowanym do jego potrzeb. Jeśli Twoje problemy wymagać będą konsultacji specjalistycznych, takich lekarzy, jak ortodonty, chirurga lub implantologa, umówimy Cię z nimi.

Najnowocześniejsze materiały gwarantują długie użytkowanie wypełnień oraz wykonanych u nas uzupełnień protetycznych. Są one objęte gwarancją a doskonałą jakość zapewniają renomowane pracownie protetyczne, z którymi współpracujemy.

No i rzecz ważna dla każdego pacjenta – opłatę za wizytę można wykonać gotówką, ale akceptujemy również karty płatnicze.

Jeśli suma za planowane usługi przekracza możliwości finansowe pacjenta, istnieje możliwość ustalenia planu ratalnego.

Serdecznie zapraszamy!

Gabinet Stomatologiczny Tomasza Świerczyńskiego w Bydgoszczy © 2022

INFORMACJA W ZWIĄZKU Z COVID19

PACJENCI PROSZENI SĄ O PRZYCHODZENIE O WYZNACZONEJ GODZINIE NA WIZYTĘ.

WEJŚCE DO GABINETU WYŁĄCZNIE W MASECZCE.

JEŚLI W GABINECIE PRZEBYWA INNY PACJENT, PROSIMY O OCZEKIWANIE NA ZEWNĄTRZ GABINETU.

JEŚLI PACJENT POSIADA JAKIEKOLWIEK OBJAWY PRZEZIĘBIENIA LUB GRYPY PROSIMY O TELEFONICZNE PRZEŁOŻENIE WIZYTY DO CZASU POWROTU DO ZDROWIA.

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE. GODZINY PRZYJĘĆ NIE ULEGAJĄ ZMIANIE.